درخواست “خزعلی” برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده “شلیر رسولی”

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری خواستار جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده “شلیر رسولی” (زن کردستانی که به جهت مقابله با تعرض مرد همسایه، خود را به بیرون از ساختمان پرت کرد) شد.

 انسیه خزعلی در حساب توییتر خود نوشت:” شلیر(دشت) طی تهاجم دشمن بعثی هم اسیر شد اما شرافتش را ازدست نداد و آزاد گردید، ولو بقیمت جان‌های فراوان. حال بانو ‎شلیر رسولی نیز بار دیگر اصالت خطه کردستان را با ‎زنانگی و ‎پاکدامنی خویش به نمایش گذاشت، ولو بقیمتی بسیارگران. چه رمزیست در نام شلیر که بازهم دامانش از تجاوز پاک ماند.”

وی در توییت دیگری ادامه داد:” شلیر، نماد یک زن‌کُرد مسلمان و مصداق حافظات للغیب است. تجسم عینی تربیت دینی، عفت، شرافت و نجابت… تسلیت عرض می‌کنم به خانواده این بزرگ زن و به مردم غیور مریوان. نماینده اینجانب برای همدردی به حضور خانواده ایشان خواهد رسید.”

خزعلی همچنین با بیان اینکه امروز با رئیس کل دادگستری کردستان صحبت کردم و خواستار جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده مسبب این مسئله شدم و ایشان را در این امر بسیار مصمم دیدم، افزود:” امیدوارم دستگاه قضا آنچنان درسی به متجاوز ناکام دهد که برای همیشه در خاطره ها باقی بماند.”

درخواست "خزعلی" برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده "شلیر رسولی"

درخواست "خزعلی" برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده "شلیر رسولی"

چندی پیش “شلیر رسولی” زنی کردستانی به جهت ممانعت از تعرض مرد همسایه، خود را از پنجره خانه به بیرون ساختمان پرت کرد و فوت شد.

 

منبع: ایسنا


   |جنس اول؛ رسانه زنان، خانواده و زیست جنسی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.