واقعیت ماجرای فرزند انسیه خزعلی چیست؟! + فیلم

واکنش انسیه خزعلی به اخبار مطرح شده پیرامون فرزندش

در روزهای اخیر اخباری در مورد حضور فرزند انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور در یکی از کشورهای خارجی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که برخی از آن به‌عنوان مهاجرت فرزند انسیه خزعلی یاد کردند.

این شایعات، واکنش انسیه خزعلی را در پی داشت و وی گفت که فرزندش مهاجرت نکرده و برای پیگیری امورات مربوط به شرکت دانش‌بنیان خود به خارج سفر کرده است.

شواهد نشان می دهد حمید رضازاده فرزند انسیه خزعلی که مدیر یک شرکت دانش‌بنیان در زمینه تولید و صادرات محصولات اینترنتی در ایران است، طی سال‌های گذشته و در زمان دولت حسن روحانی و در راستای پروژه توسعه و پشتیبانی از شرکت مذکور به کانادا سفر کرده است.

مشتری اصلی نرم‌افزارهای تولید این شرکت ایرانی، خارجی‌ها هستند که ۶۰ درصد آنها را آمریکایی‌ها تشکیل می‌دهند و از آنجا که تحریم‌ها مانع فروش محصولات شرکت حمید رضازاده به مشتریان خارجی شده بود، وی برای حل این مسئله با هزینه شخصی و بدون استفاده از امکانات دولتی به خارج سفر کرده و این سفر نیز مهاجرت نبوده و وی در ماه‌های آینده به ایران باز می گردد.

 فیلم زیر که مربوط هفت سال قبل است، حمید رضازاده را نشان می‌دهد که به‌عنوان کارآفرین برتر به برنامه پایش تلویزیون دعوت شده بود.

منبع: برنا


   |جنس اول؛ رسانه زنان، خانواده و زیست جنسی

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.