مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، گفت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آن‌ها ندارند را به ما معرفی کنید.

انسیه خزعلی در نشست با اقشار مختلف جامعه بانوان که امروز نهم دی‌ماه در سالن همایش بیداری اسلامی جامعه الزهراء(س) برگزار شد، اظهار کرد: در استان قم بدلیل مهاجرت آسیب‌پذیری خانواده‌ و به تبع آن آسیب در حوزه زنان بیشتر است.
وی با اشاره به اینکه هویت مسئله جدیدی نیست و در قرآن نیز به آن اشاره شده است، ادامه داد: اما دشمنان تصمیم‌شان این است ماهیت آن را خصوصا برای نسل جوان دچار خدشه کنند که لازم است بر بصیرت‌افزایی خود بیفزاییم.

خزعلی با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی بخش نرم افزاری جامعه است و ممکن است بخش سخت‌افزاری و عینی جامعه را دچار مشکل کند، گفت: تصمیم داریم با همت همه بانوان در یک طرح ملی و همراه با قاطعیت دولت در این حیطه وارد شویم.

وی در رابطه با مشکلات مسکن گفت: اگر بودجه کشور اجازه دهد امیدواریم بتوانیم قدم‌هایی را در این زمینه برای بانوان برداریم هرچند دولت تصمیم ندارد سبب تورم شود.
خزعلی تصریح کرد: باید بستری فراهم شود که بانوان بتوانند بیش از پیش به صحنه بیایند و دولت باید حمایت لازم را داشته باشد.
وی با اشاره به بحث نشاط اجتماعی بانوان عنوان کرد: بحث نشاط بانوان، زنان و مادران مبحث گسترده‌ای است که نیاز به پیگیری ویژه دارد.

وی با بیان اینکه بحث بیمه خبرنگار انجام شدنی است، تاکید کرد: دولت سیزدهم برای بیمه رسانه پیگیری‌های لازم را خواهد داشت چون شرایطش وجود دارد.

مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید

خزعلی با اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، گفت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آن‌ها ندارند را به ما معرفی کنید.

وی گفت: بیمه ناباروری در این دولت تصویب شده و در صورت مغایرت اطلاع دهید تا پیگیری شود.

خزعلی در رابطه با حوزه کارآفرینی بیان کرد: تلاش دولت تسریع و تسهیل موانع است البته وعده نمی‌دهیم ولی به‌صورت جدی پیگیر هستیم.

وی با اشاره به تاکید رهبری به بی‌بدیل بودن نقش بانوان تصریح کرد: در ایران زنان توانمندی در عرصه‌های مختلف داریم که امید است بتوانیم در راستای توقعات به حق شما قدم برداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا


  |جنس اول؛ رسانه زنان و خانواده

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.