وحید‌ یامین‌پور معاون جوانان وزارت ورزش کیست؟

در ششمین جلسه شورای معاونین که عصر امروز برگزار شد، دکتر سیدحمید سجادی طی حکمی دکتر وحید یامین پور را به عنوان سرپرست معاونت امور جوانان وزارت ورزش و جوانان منصوب و از زحمات محمد مهدی تندگویان معاونت پیشین امور جوانان تقدیر و تشکر کرد.

وحید یامین‌پور متولد ۳ دی ۱۳۵۹ در دزفول است.

یامین پور دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی از دانشگاه امام صادق و دارای دکترای همین رشته از دانشگاه علوم و تحقیقات است.

یامین پور دانش‌آموخته کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی از دانشگاه امام صادق و دارای دکترای همین رشته از دانشگاه علوم و تحقیقات است.
او پژوهشگر حوزه هنر اسلامی، نویسنده و فعال رسانه‌ای است که به عنوان چهره هنر انقلاب در سال ۹۹ برگزیده شد.

وحید یامین پور در حال حاضر عضو هیئت علمی گروه حقوق دانشگاه آزاد تهران شرق و رئیس پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی است.

یامین پور از سال ۱۳۸۱ در صدا و سیما آغاز به کار کرد. در کنار سردبیری برنامه‌های رادیویی، از سال ۱۳۸۳ گویندگی و اجرا را در رادیو و تلویزیون شروع کرد و بعد مدیر گروه اندیشه رادیو جوان (صدای جمهوری اسلامی ایران) شد. او پس از دو سال از رادیو به شبکه سه سیما رفت و در سمت مشاور پورمحمدی مدیر این شبکه قرار گرفت.

وحید یامین پور از مؤسسان سازمان هنری رسانه‌ای اوج و از مدیران اولیه شبکهٔ افق است که همچنان به عنوان یکی از سیاست گذاران این شبکه شناخته می‌شود.

هنر دینی و هنر مدرن (گفتارهایی در فلسفه هنر – به همراه محمد رجبی) – انتشارات شهید کاظمی، فرهنگ، سبک زندگی و جرم، انتشارات سوره مهر، ماجرای فکر آوینی (گفتارهایی در مفاهیم بنیادین اندیشه شهید آوینی)، نشر معارف، اینجا فتنه‌ای رخ داده‌است، انتشارات سوره مهر، هجوم پنهان (چیستی اثرگذاری تمدن غرب بر تمدن اسلامی)، انتشارات دانشگاه امام صادق، نخل و نارنج(زندگینامه شیخ مرتضی انصاری) انتشارات کتاب جمکران، ارتداد (یک عاشقانه سیاسی) انتشارات سوره مهر
کاهن معبد جینجا، انتشارات امیرکبیر از جمله آثار یامین پور است.

   |جنس اول؛ رسانه زنان و خانواده

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.