مادر بودن جلوی پیشرفت هیچ زنی را نمی گیرد

فاطمه بغلانی پور، مربی تیم کاراته زنان ایران، با فرزندش در کنار تاتمی حضور پیدا کرد.

مادر بودن جلوی پیشرفت هیچ زنی را نمی گیرد

فاطمه بغلانی پور، مربی تیم کاراته زنان ایران، با فرزندش در کنار تاتمی حضور پیدا کرد. تصاویر هدایت مادرانه و با شور این مربی، جهانی شد. عکس‌هایی که نشان می‌دهد زنان در کنار مادری می‌توانند استعداد و توانمندی‌های فردی خودشان را نیز پیگیری کنند و رشد دهند.

در همین راستا، به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته؛ فاطمه بغلانی پور، در واکنش به انتشار این تصاویر گفت: واقعا از پخش شدن عکسم که در کنار پسرم در حال کوچ بودم، شگفت زده شدم. از تمام کسانی که با منتشر شدن آن باعث دلگرمی و ایجاد روحیه به من و تمامی مادران این سرزمین شدند بسیار ممنونم و امیدوارم لایق این احساس مردم باشم.

وی با تاکید بر نقش مادری افزود: همان‌طور که این عکس‌ها نشان داد، مادر بودن جلوی پیشرفت هیچ زنی را نمی‌گیرد بلکه حتی به پیشرفت زنان جامعه کمک بسیاری خواهد کرد. من از وقتی که مادر شدم با انگیزه بیشتر به باشگاه می روم و با شاگردانم تمرین می‌کنم.

بغلانی پور در ادامه گفت: قبل از اینکه مادر واقعی شوم، مادر بودن را با شاگردانم تجربه کردم. تمامی شاگردانم از بچگی با من بزرگ شدند طوری که با خنده آن‌ها خندیدم و با گریه آن‌ها گریه کردم. همگی در کنار هم از صفر شروع کردیم و به بهترین نتایج دست پیدا کردیم و این مسیر موفقیت شاگردانم همچنان ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/


  |جنس اول؛ رسانه زنان و خانواده

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.