رسانه های غربگرا از ماجرای قتل جوانِ دارای انحرافات جنسی به دنبال چه هستند؟

خبرها حاکی از آن است که جوانی بیست‌ساله به نام علی فاضلی منفرد در استان خوزستان به قتل رسیده است. گروه‌های حامی افراد دارای انحرافات جنسی، ادعا کرده‌اند که دلیل قتل این جوان، آشکار شدن گرایش جنسی او بعد از دریافت کارت معافیت بوده است. گفته می‌شود نیروی انتظامی سه مظنون اصلی این قتل را دستگیر کرده و جزئیات ارتکاب جرم در حال بررسی است.

با فرض صحت خبر و تطابق با واقعیت، گفتنی است که سال‌هاست در دنیا هر خشونتی که به این افراد منحرف مربوط می‌شود به جنجالی رسانه‌ای توسط «طرف‌داران روابط جنسی با همجنس» تبدیل می‌شود.

در این ماجرا با اینکه پلیس همه مظنونین قتل علی فاضلی منفرد را دستگیر کرده است برخی رسانه‌ها ساعت‌هاست در حال ساخت برنامه و تنظیم خبر برای این موضوع هستند که تصویری یک‌سویه از واقعه ارائه داده و این‌گونه قتل‌ها را ساختاری جلوه دهند. پرواضح است که پروژه مظلوم‌نمایی آنها که بارها توسط رسانه‌های غربی در کشورهای مختلف به اجرا درآمده این بار هم در حال پیاده‌سازی است.

به این ترتیب که با ایجاد دوگانه «پذیرش آزادی روابط جنسی با همجنس و گروه‌های دارای انحراف جنسی» یا «به‌قتل‌رسیدن آنها به شکلی نامتعارف»، مردم را به سمت انتخاب اول، یعنی پذیرش این افراد، درنتیجه شکستن قبح همجنس‌بازی در ایران و ورود سبک زندگی بدون چهارچوب سوق می‌دهند.

این در حالی است که بی‌قیدی این نوع روابط جنسی در آمریکا باعث مخالفت 100 میلیون‌نفری آمریکایی‌ها با گی‌ها به دلایل مختلف از جمله «میزان بالای تجاوز به کودکان»، «برقراری روابط جنسی در محیط‌های عمومی» و «تولید ناهنجاری‌های جنسی نظیر روابط مقعدی» شده است.

انتهای پیام/

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.